od 15 743 Kč za os.
Vybrali jsme pro vás
Léto 2025
po 25.8. - čt 28.08.2025 (4 dny) Snídaně / Léto 2025Pouze ubytování
so 1.11. - út 04.11.2025 (4 dny) Bez stravy Pouze ubytováníNejlevnější termín
út 4.11. - pá 07.11.2025 (4 dny) Bez stravy Nejlevnější termínJste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Vyberte si termín
Neoficiální popis ubytování
Středisko
Porto
Poloha
Hotel je situovaný cca 3 kilometry od turistického centra. Nejbližší restaurace a bary jsou vzdáleny cca 500 metrů od hotelu. Letiště Porto je od hotelu vzdáleno cca 11 kilometrů.
Vybavení
Hotel má celkem 85 pokojů. V hotelu je vstupní hala, recepce, klimatizace, 2 výtahy, restaurace, bar, WiFi zdarma, trezor. Za poplatek parkoviště.
Ubytování
Dvoulůžkový pokoj Standard – manželská postel nebo 2 oddělená lůžka, pokoj je klimatizovaný a má vlastní sociální zařízení (WC, sprcha nebo vana, fén), TV, telefon, WiFi zdarma, trezor, psací stůl, rádio.
Dvoulůžkový pokoj Superior – je prostornější než pokoj Standard, ostatní vybavení má stejné jako pokoj Standard.
Jednolůžkový pokoj Standard – 1 lůžko, ostatní vybavení má stejné jako Dvoulůžkový pokoj Standard.
Jednolůžkový pokoj Superior – 1 lůžko, je prostornější než Jednolůžkový pokoj Standard, ostatní vybavení má stejné jako Jednolůžkový pokoj Standard.
Stravování
V základní ceně bez stravy.
Snídaně jsou podávány formou bufetu.
Polopenze
Sport a zábava
Za poplatek možnost půjčení kol.
Cena zahrnuje
* Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* Transfery v destinaci
* Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu
* 24/7 Služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu
* Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.
Vybavení hotelu
- Parkoviště
Neoficiální popis ubytování
Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Mapa a lokalita
Doba letu
05:00 hPopis
Ostrov Tenerife neboli ostrov věčného jara je svou rozlohou největším ostrovem Kanárského souostroví, zabírá 2 034 km2 a po obvodu měří 269 km (650 000 obyvatel). Hlavním městem je už od 19. století Santa Cruz, které je zároveň velmi důležitým přístavem.O Tenerife se často mluví jako o malém kontinetu. Ostrov má tvar trojúhelníku a díky oblastem s různými klimatickými podmínkami se na něm můžete setkat s různými rostlinami i zvířaty. Kde jinde v Atlantiku můžete během chvilky shlédnout plantáže banánů a zanedlouho potom se už koulovat v zasněžených horách?
Uprostřed Tenerife se nachází nejvyšší hora celého Španělska Pico del Teide. Tyčí se do výšky 3 718 m n.m. Horolezci považují její zdolání za velmi náročné, protože na vrchol vystupují téměř od hladiny moře. Hora je symbolem ostrova a můžete ji vidět z kteréhokoliv místa na Tenerife. Je to dodnes činná sopka. Dvěstě metrů pod vrchol vede lanová dráha.
Sever ostrova je vždy o něco chladnější a častěji zde prší, ale je neuvěřitelně zelený, plný banánových plantáží (hlavní zemědělský produkt ostrova), neustále kvetoucích stromů a keřů. Vánoce na Kanárských ostrovech jsou ve znamení květů vánočních hvězd, které rostou všude prakticky jako plevel.
Turistická sezóna na Tenerife nikdy nekončí. Vrcholí na Silvestra a v období karnevalu. V jejich velikosti drží Tenerife druhé místo na světě, hned po Riu de Janeiru. Podnebí je celý rok jarní, přes den se teplota pohybuje mezi 25 - 29 °C, noci jsou chladnější a delší. Na Tenerife tedy máte možnost strávit ideální léto s příznivými teplotami nebo zimu, během níž se zahřejete.
Playa de las Américas
Playa de las Américas se stala vyhledávaným místem dovolené pro milovníky slunce, provozovatele vodních sportů a milovníky nočního života a zábavy. V největším prázdninovém středisku na jihu ostrova můžete vést nerušený plážový život, neboť slunce tu svítí celý rok a prší zřídkakdy. Z přilehlého přístavu v Los Cristianos je dobré lodní spojení na Gomeru - zelenou perlu Kanárských ostrovů.
Los Cristianos
Letovisko Los Cristianos je se sousedícím letoviskem propojeno nábřežní kolonádou, a tak nepoznáte v které oblasti se právě nacházíte, přesto působí klidnější atmosférou. Centrum Los Cristianos s malými uličkami se nachází kolem přístaviště, odkud odplouvá trajekt na další Kanárské ostrovy La Gomera, El Hierro a La Psalma.
Pro mnohé návštěvníky se stává proto ostrov Tenerife neopakovatelným zážitkem a rádi a často se velká většina návštěvníků opět vrací zpět.
Navštívite také: Národní park Caňadas del Teide, zoologické zahrady Loro Parque a Parque las Águilas, Parque de Drágo nebo velbloudí safari a ponorku Yellow Submarine.
Počasí
Aktuální počasí
-
Teplota 17 °C v noci 12 °C
-
Teplota vzduchu 18 °C
-
Teplota vody 15 °C
Předpověď na další dny
-
Zítra 15 °C v noci 11 °C
-
Úterý 13 °C v noci 10 °C
Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci
- Nejlepší
- Dobrý
- Mimosezóna
- Leden: Mimosezóna
- Únor: Mimosezóna
- Březen: Mimosezóna
- Duben: Mimosezóna
- Květen: Dobrý
- Červen: Nejlepší
- Červenec: Nejlepší
- Srpen: Nejlepší
- Září: Nejlepší
- Říjen: Mimosezóna
- Listopad: Mimosezóna
- Prosinec: Mimosezóna