Hotel Gasthof Bachschmied (Maria Alm am Steinernen Meer)

Hodnocení: 3/5

Rakousko, Salcbursko, Maria Alm

od 6 120 za os.

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Cena zahrnuje

Ubytování ve vybraném typu pokoje
Stravování s polopenzí
Parkování: parkoviště zdarma dle dostupnosti
Karta výhod HochkönigCard
WiFi připojení zdarma

Cena nezahrnuje

Lázeňskou taxu: cca 2,50 € den/os., od 15 let, platba na místě
Cestovní pojištění

O hotelu

rodinně vedený tříhvězdičkový hotel superior s 19 pokoji s výbornou kuchyní. K dispozici je recepce, restaurace rozdělená na 3 části, hotelový bar, místností na úschovu kol, letní terasou.

Lokalita

TOP poloha, přímo v turistickém ráji Hochkönig. Centrum města Maria Alm cca 4,5 km.
Vzdálenost z Prahy: cca 450 km, 5 hodin a 40 minut
Vzdálenost z Brna: cca 510 km, 5 hodin a 20 minut
Vzdálenost z Bratislavy: cca 440 km, 5 hodin a 5 minut

Popis pokojů

pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, fénem, plochou TV, WiFi připojením zdarma, župany k zapůjčení zdarma, balkonem.
  • Dvoulůžkový pokoj Standard: cca 24 m2, pro 2-4 dosp. os., dvoulůžková postel a rozkládací pohovka pro 2 os.
Maximální počet osob na pokoji nesmí být překročen ani o dítě do 2 let.

Restaurace, bary, stravování

polopenze: snídaně formou bufetu (7.30-10 h.), k večeři výběr z menu o 4 chodech (18-19 h.), děti do 14,99 let obdrží dětské menu nebo dětský bufet (příplatek za menu pro dosp. je 8 €/večeře, platba na místě). Pro děti džus/šťáva po celý den. Vegetariánská strava bez příplatku.

Fitness a lázně

wellness zóna s finskou saunou, biosaunou a odpočívárny (15-19 h.).

Aktivity v hotelu a okolí

HochkönigCard zdarma s množstvím výhod a slev u smluvních partnerů (např.: použití lanovek zdarma v Maria Almu, Dientenu a Mühlbachu, Hinterhalu, využití turistického autobusu, vstup do koupališť v Maria Almu a Mühlbachu, využití tenisových kurtů v Maria Almu a Mühlbachu a mnoho dalšího). Dle otevírací doby jednotlivých atraktivit (ve vedlejší sezóně může být omezena). Využití regionální hromadné dopravy v rámci Salcburska.
Pro rodiny: malá dětská herna.

Neoficiální popis ubytování

Informace o hotelu

Skiareály v okolí

Podmínky pro lyžování: areál je zavřený

O areálu

Rakouské lyžařské středisko, které se nachází ve spolkové zemi Salzbursko. Areál nabízí celekm 112 km sjezdových tratí, rozdělených do tří úrovní náročnosti a 40 km běžeckých tratí. Pro nadšence snowboardu je zde 5 snowparků. pro rodiny s dětmi jsou k dispozici dětské lyžařské parky.

Nadmořská výška: 800 / 1 900 m

Vzdálenost skiareálu od

Bratislava 420 km
Praha 450 km
Brno 470 km
Košice 840 km

Výhody

  • 112 km sjezdové tratě.
  • 5 snowparků.
  • Dobré umělé zasněžování sjezdovek.
  • Skibus v ceně skipasu.
  • Snadná dostupnost z dálnice.

Nevýhody

  • Nižší nadmořská výška.
  • Nižší známost v ČR.

Sjezdovky a běžkařské trati

  • Délka sjezdovky 52 km
  • Délka sjezdovky 41 km
  • Délka sjezdovky 19 km
  • Délka běžkařské trati 40 km

predpoved_pocasi

Lanovky a vleky

  • kabinové 5 ×
    Kabiny
  • sedačkové 9 ×
    Sedačky
  • vleky 19 ×
    Vleky

Možnosti v areálu

  • Snowpark Snowpark
  • Dětský park Dětský park
  • Umělé zasněžování Umělé zasněžování

Stáhnout mapu skiareálu

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250

Mapa a lokalita

Doba letu

02:45 h

Popis

Před více jak 3500 lety zde prožívala svůj vrchol jedna z nejvyspělejších starověkých civilizací. Kréta, málokterá krajina má tak bohatou historii, jak tento ostrov, na němž se zrodila Minojská civilizace a na kterém každém z jeho pozdějších dobyvatelů zanechal nepřehlédnutelnou stopu.

Kréta je největším a zároveň nejjižnějším řeckým ostrovem, který odděluje Egejské a Libyjské moře. Jeho tvar je podlouhlý, délka ostrova je 260 kilometrů, šířka dosahuje maximální hodnoty 56 kilometrů. Povrch Kréty je poměrně hornatý, nejvyšší vrcholy jsou vysoké přes 2400 metrů nad mořem. Zdejší klima je typicky středozemní, léto trvající šest až sedm měsíců je suché a horké, slunečních dní je v průměru 300 dní v roce. Historické památky na každém kroku, nádherná příroda, stálé počasí, to je naprosto dokonalá kombinace pro dovolenou. To je Kréta.

Heraklion, hlavní město Kréty leží přibližně uprostřed severního pobřeží a je podstatě vstupní branou na Krétu, nachází se zde velký mezinárodní přístav a místní letiště má jednu zvláštnost, jeho přistávací dráha je přímo u moře. I v tomto městě je koncentrována bohatá historie Kréty, v jeho blízkosti se také nalézá nejslavnější památka minojské civilizace Knossos. V tomto paláci bývalo hlavní sídlo vladaře celé Kréty, dnes je tato archeologická lokalita nejzachovalejším minojským palácem, i proto se říká, že kdo nebyl v Knóssu, nebyl na Krétě. Ale nejedná se zdaleka o jediný minojský palác, který lze na Krétě navštívit, těmi dalšími jsou například Festos, Zakros či Malia.

Kréta je prostě zhmotněnou historií. Všechna její města se mohou pochlubit značným množstvím památek, jako třeba města Agios Nikolaos, které je oblíbeným letoviskem, neodolatelně půvabné přístavní město Rethymmo nebo na západě ostrova město Chania, o kterém se tvrdí, že je to vůbec nejkrásnější město na Krétě.

Takřka celé severní pobřeží je lemováno opravdu nádhernými plážemi, kde lze bezezbytku využít všechny možnosti, které pobyt u moře nabízí. Na jižním pobřeží je pláží o něco méně, jsou zde však vynikající podmínky pro potápění. Svou krásu má ale také vnitrozemí Kréty, právě zde je možné setkat se s kouzelným řeckým světem v jeho nejpřirozenější podobě. Hory na Krétě jsou úchvatné a skrývají v sobě malebnou lidskými zásahy nenarušenou krajinu.
  • Doba letu z Prahy Doba letu z Prahy 02:45

Další hotely, které by vás mohly zaujmout