Emilie G.
Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 13.8. - 25.8.2025 Hodnoceno: Srpen 2025
Galeana Beach Hodnocení: 2/5 Řecko, Kréta
Hezké prostředí i okolí,majitelé vstřícní a ochotní
Hezké prostředí i okolí,majitelé vstřícní a ochotní
Ubytování
Ubytování v apartmánu bylo moc pěkné,čisté, jen by to chtělo trochu vylepšit a to ohledně dodání sítí proti hmyzu do oken a balkonových dveří.V době našeho pobytu komárů opravdu hodně a nepomáhali ani odpuzovače v elektrice.
Strava
Měli jsme jen snídani,která byla hodně jednotvárná ,stejné jídlo i ovoce celých 12 dní.Chtělo by to trochu obměňovat.....dva druhy měkkého salámu,jeden druh pl.sýra,vejce natvrdo,pečivo....ostatní bylo vcelku dobré...jogurt,med, džem,křupinky,olivy,pomeranč a když jsme měli štěstí tak i meloun,káva,mléko,džus ,čaj a voda.Obsluhující personál byl moc milý a usměvavý.
Jinak jsme se stravovali v tavernách ,kterých je zde opravdu dost.Prošli jsme všechny a všude bylo jídlo výborné a personál velice milý.
Služby hotelu
Denně byl úklid,perfektní,každý třetí den kompletní výměna prádla a ručníků.
Pláž
Pláž je opravdu velice blízko od ubytování,písčitooblázková,čistá,lehátek dostatek..set za 10 euro,bary na pláži.Vstup do vody pozvolný,občas menší vlny.
Jsou zde ohraničené líhně želviček a když budete mít štěstí,jako my, tak je i uvidíte jak se snaží dostat do vody.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)