Lenka M.
Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 3.7. - 11.7.2025 Hodnoceno: Červenec 2025
Golden Tulip Hammamet President (ex. Cooee President) Hodnocení: 4/5 Tunisko, Hammamet
Tunis se nám, ze zatím navštívených arabských zemí, líbil nejvíce.
Tunis se nám, ze zatím navštívených arabských zemí, líbil nejvíce.
Ubytování
Hotel je hezký, čistý, odpovídal očekávání. Ručníky nám byly měněny každý den, i když jsme ty špinavé nedávaly na zem,, jak je zvykem. Personál je milý počínaje recepčními, přes barmany nebo animátory až po uklízečky, Jedinou výtku bych měla k jednomu výtahu, který občas zlobil - buď nejel vůbec, nebo se zasekl při jízdě. Také první noc hrála ve vedlejším baru do pozdních nočních hodin hlasitě hudba, ale další noci už byl klid. Celkově byl hotel skvělý a Tunisani taky. Čechy jsme tam potkali jen jedny, a to romského původu žijící v Anglii. Hned se k nám hlásili, když slyšeli češtinu, byli milí.
Strava
Strava byla skvělá. Servírovali i mořské plody, včetně kraba. Moc je ale neuměli vychutit, což je škoda. Jinak od všeho opravdu pestrý dostatek a jídla se příliš neopakovala, ale ono se přejí všechno. Také předposlední den nám trošku přišly trávicí problémy, ale probiotika to spravila. Lepší je brát rovnou po celou dobu pobytu a ideálně už týden před, což jsme zanedbali. Faraonova pomsta sice s Tunisu nehrozí, ale trávicí potíže všeobecně v Africe určitě ano.
Služby hotelu
Animační program na pódiu každý večer a byla opravdu zábava. Také přes den animace na bazénu, ale té jsme se nezúčastnili. Každopádně byl o ní velký zájem, co jsem si všimla.
Pláž
Pláž všeobecně čistá, udržovaná, ale když byly 2 dny velké vlny,, naplavilo to odpadky a řasy, a tak koupání nebylo ideální. Za to ale hotel nemůže. Jinak místo na lehátku jsme našli skoro vždy,.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)