Hotel se nachází v rušné oblasti, přesto je tichý. Nákupních příležitostí je spousta. Služba je bezvadná, personál je milý a ochotný. Doporučuji všem, je to velmi cool hotel.
Ubytování
Pokoje jsou pěkné, čisté a dobře vybavené. Vnitřní nádvoří hotelu není příliš velké, lehátka jsou do 7 ráno zcela vyprodaná, ale lehátek je na pláži dost i později.
Strava
Velký výběr, velmi chutné jídlo. Minibar je každý den doplňován nealkoholickými nápoji, neperlivou a perlivou vodou. Stravování je možné během dne v hotelu a na pláži. Noční bufet není velké číslo.
Služby hotelu
Během dne organizují animátoři programy u hotelového bazénu a na pláži (vodní pólo, gymnastika, jóga, lukostřelba, plážový volejbal). Na pláži si můžete zahrát stolní fotbal, kulečník, stolní tenis a šachy. Pestré jsou i večerní programy (kvízové večery v hotelu, kareoke nebo bingo, minidisco na pláži a každý večer různí účinkující). Moře je cca. Je to 6-7 minut chůze, ale dá se tam dostat i hotelovým autobusem, který odjíždí každých 15 minut.
Pláž
Moře je čisté a teplé. Pobřeží je oblázkové a rychle se prohlubuje. Lehátek a slunečníků je dostatek.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate